Laweta Wołczkowo – zaufaj profesjonalistom!

Oferujemy szeroki zakres usług holowania dla klientów indywidualnych, firm i warsztatów. Gwarantujemy korzystne ceny, a dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Pamiętaj: Nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się pomoc autolawety, dlatego warto zapamiętać numer telefonu +48 511 014 800.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebna laweta w Wołczkowie? Zadzwoń do nas!

511 014 800

Wiemy, że podczas awarii oczekiwanie na pomoc drogową zawsze się dłuży.
Zespół laweta Wołczkowo zrobi wszystko, aby przybyć do Ciebie jak najszybciej!

Wypadek, kolizja, potrzebny transport na lawecie? Pomożemy!

Miałeś wypadek, uczestniczyłeś w kolizji lub Twój samochód nie posiada aktualnego badania technicznego? Laweta TRANS-CAR jest zawsze gotowa by dojechać do Ciebie w mieście lub na autostradzie. Wystarczy zadzwonić do nas, aby nasz zespół przyjechał we wskazane miejsce i na lawecie przetransportował Twój pojazd.

Działamy na terenie Wołczkowa i woj. zachodniopomorskiego, jak również na terenie całej Polski, a nawet Europy.

Dlaczego warto wybrać nas?

Co mówią Klienci z Wołczkowa

Poznaj opinie naszych Klientów, którym pomogła nasza laweta w Wołczkowie.


"Chciałabym podziękować firmie TRANS-CAR za szybką i profesjonalną pomoc. Wasza laweta szybko przyjechała do Wołczkowa, skąd holowała mój samochód do warsztatu w Szczecinie. Kierowca był bardzo miły i pomocny."

Katarzyna / Ford Mondeo
Źródło: Opinia mailowa

"Dziękuję Panowie! Gdyby nie Wasza szybka pomoc, byłbym chyba zmuszony pozostawić auto w Wołczkowie do końca świąt 😀 Jeszcze raz dziękuję za dowiezienie paliwa. Polecam TRANS-CAR!"

Piotr / Kia Sorento
Źródło: Opinia mailowa

"Auto zawiodło mnie w najmniej oczekiwanym momencie, w Wołczkowie k. Szczecina. Laweta TRANS-CAR scholowała moje auto do swojego warsztatu, gdzie szybko uporano się z usterką. Pełen profesjonalizm 👍"

Marek / VW Passat
Źródło: Opinia mailowa

Laweta Wołczkowo - Pomoc Drogowa 24h

Masz awarię auta w Wołczkowie? Potrzebujesz lawety? Niezależnie od przyczyny awarii, szybka pomoc lawety jest niezbędna, aby zminimalizować straty i stres. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi holownicze na terenie Wołczkowa i okolic.

Nieszczęśliwe wypadki na drodze zdarzają się każdemu, niezależnie od doświadczenia. Nawet najlepiej serwisowany samochód może ulec awarii i wymagać holowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która szybko i bezpiecznie przetransportuje Twój pojazd do miejsca naprawy.

Pomagamy nie tylko w przypadku wypadków komunikacyjnych: nasza autolaweta sprawdzi się znakomicie również jako sposób transportu niezarejestrowanych samochodów i motocykli. Zajmujemy się transportem aut osobowych oraz dostawczych.

Zabrakło paliwa? Rozładował się akumulator? Wpadłeś do rowu i potrzebujesz pomocy na drodze? Również w takich sytuacjach TRANS-CAR służy swoim doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem. Pomoc Drogowa Wołczkowo – jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Znajdziesz nas w internecie, szukając następujących haseł:

  • autoholowanie wołczkowo
  • pomoc drogowa wołczkowo
  • pomoc drogowa 24h
  • laweta wołczkowo
  • laweta 24h