Laweta Szczecin – profesjonalne holowanie aut!

Laweta i Pomoc Drogowa w Szczecinie firmy TRANS-CAR to profesjonalne usługi, korzystne ceny i atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów! Nasza bogata oferta holowania i pomocy drogowej skierowana jest do Klientów indywidualnych, firm i warsztatów w Szczecinie i całym woj. zachodniopomorskim.

Pamiętaj: Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna pomoc autolawety, dlatego warto zapamiętać numer telefonu do TRANS-CAR: +48 511 014 800.

Laweta w Szczecinie 24h na telefon. Zadzwoń do nas!

511 014 800

Doskonale wiemy jak dłuży się czas oczekiwania na pomoc drogową czy lawetę.
Dlatego zrobimy wszystko, by zespół laweta Szczecin przybył do Ciebie jak najszybciej!

Potrzebujesz lawety w Szczecinie? Pomożemy!

Wypadek, kolizja, brak aktualnego badania technicznego? Masz do przewiezenia duży i ciężki ładunek? A może potrzebujesz przetransportować swoje maszyny na drugi koniec miasta? Niezależnie od sytuacji, TRANS-CAR jest do Twojej dyspozycji!

Działamy na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego, jak również na terenie całej Polski, a nawet Europy.

Holujemy samochody wszystkich marek!

Holujemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, motocykle oraz quady. Przewozimy na lawecie zarówno auta sprawne jak i uszkodzone. Transportujemy również auta elektryczne – posiadamy doświadczenie w obsłudze pojazdów elektrycznych!

Laweta w Szczecinie, transport samochodu elektrycznego VW ID Buzz
Laweta w Szczecinie, transport samochodu elektrycznego VW ID Buzz
Laweta w Szczecinie, transport samochodu FSO Polonez
Laweta w Szczecinie, transport samochodu FSO Polonez

Holujemy nie tylko samochody!

Zapewniamy kompleksowe usługi transportowe obejmujące nie tylko przewóz samochodów na lawecie, ale także maszyn budowlanych, rolniczych oraz ładunków ponadgabarytowych. Dzięki doświadczeniu, różnorodności i elastyczności naszej floty pojazdów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom transportowym.

Laweta w Szczecinie, transport koparko-ładowarki
Laweta w Szczecinie, transport koparko-ładowarki
Laweta w Szczecinie, transport mini koparki
Laweta w Szczecinie, transport mini koparki
Laweta w Szczecinie, transport podnośników koszowych
Laweta w Szczecinie, transport podnośników koszowych
Laweta w Szczecinie, transport dużego kosza plażowego
Laweta w Szczecinie, transport dużego kosza plażowego

Dlaczego warto wybrać TRANS-CAR?

Co mówią Klienci ze Szczecina

Poznaj opinie naszych Klientów, którym pomogła nasza laweta w Szczecinie.


"Chciałabym raz jeszcze podziękować firmie TRANS-CAR za szybką i profesjonalną pomoc. Wasza laweta szybko i bezpiecznie odholowała moje auto z centrum Szczecina do mojego mechanika w Policach."

Olga / Ford Fiesta
Źródło: Opinia mailowa

"Składam serdeczne podziękowania firmie TRANS-CAR za transport maszyn rolniczych zakupionych w Szczecinie. W przyszłości nie będę szukać innego transportu jak tylko dużej lawety z TRANS-CAR!"

Władek / Maszyny rolnicze
Źródło: Opinia mailowa

"Panowie dziękuję! Laweta TRANS-CAR była najszybsza i scholowała moje auto do swojego warsztatu w Szczecinie, gdzie szybko uporano się z usterką. Polecam Was wszystkim znajomym!"

Mirek / Saab
Źródło: Opinia mailowa

Laweta Szczecin - Pomoc Drogowa 24h

Napotkałeś awarię samochodu w Szczecinie? Wymagana laweta? Bez względu na przyczynę usterki, szybka interwencja lawety jest kluczowa dla ograniczenia strat i stresu. Nasza firma zapewnia rzetelne usługi holownicze na terenie Szczecina i okolic.

Nasze usługi wykraczają daleko poza holowanie pojazdów powypadkowych.Oferujemy transport lawetą niezarejestrowanych samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych czy rolniczych, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują bezpiecznie przewieźć pojazd bez możliwości samodzielnego poruszania się po drogach. Zajmujemy się transportem na terenie całego kraju.

Zatrzymała Cię nagła awaria? Brak paliwa, rozładowany akumulator, a może wpadłeś do rowu? Uczestniczyłeż w wypadku lub kolizji? Niezależnie od sytuacji, TRANS-CAR służy pomocą! Nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt zapewnią Ci szybkie i bezpieczne rozwiązanie problemu. Pomoc Drogowa Szczecin – działamy 24/7!

Laweta Szczecin - obszar działania

Usługi holowania i pomocy drogowej świadczymy we wszystkich dzielnicach Szczecina:
Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód.

Nasze lawety 24h obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Potrzebujesz lawety w okolicach Szczecina?

TRANS-CAR oferuje holowanie i transport lawetą na terenie całego Szczecina i okolic. Zobacz, gdzie możesz spotkać nasze lawety:

FAQ co warto wiedzieć o szczecińskich lawetach

Ile kosztuje laweta w Szczecinie?

Cena lawety w Szczecinie zaczyna się od 89 zł przy transporcie do naszego serwisu. Należy jednak pamiętać że cena lawety w Szczecinie jest uzależniona od rodzaju transportu, czasu trwania, trasy oraz terminu.

Jaki pojazd może transportować laweta?

Laweta może transportować: samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, quady, maszyny budowlane, maszyny rolnicze. Transport dotyczy pojazdów i maszyn sprawnych i uszkodzonych (również z uszkodzonym zawieszeniem i uszkodzonymi kołami).

Jak zamówić lawetę TRANS-CAR w Szczecinie?

Żeby zamówić lawetę firmy TRANS-CAR w Szczecinie wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer +48 511 014 800.

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Znajdziesz nas w internecie, szukając następujących haseł:

  • transport lawetą szczecin
  • pomoc drogowa szczecin
  • autolaweta szczecin
  • holowanie szczecin
  • laweta szczecin