Wynajem autolawet z kierowcą

Potrzebujesz wynająć autolawetę? Nieszczęśliwe wypadki na drodze mogą przydarzyć się niestety każdemu – nawet bardzo doświadczonym kierowcom. Dlatego warto sprawdzać regularnie stan techniczny samochodu oraz przed dłuższymi wyjazdami naprawiać wszelkie drobne usterki – w ten sposób można zminimalizować ryzyko wystąpienia poważniejszego uszkodzenia. Nie ma jednak możliwości przewidzenia wszystkiego i nawet najlepiej utrzymany samochód może odmówić posłuszeństwa w ważnej chwili. Kiedy nie ma innej możliwości, z pomocą przychodzi autoholowanie – usługa bezpiecznego odstawienia na miejsce uszkodzonego samochodu.

Warto skorzystać wówczas z pomocy prawdziwych specjalistów w zakresie przewozu samochodów - czasami lepiej poczekać dłużej i bezpiecznie przetransportować samochód niż zaoszczędzić kilka groszy lub minut kosztem stresu i komplikacji. Sprawdzona i zaufana firma oferująca usługi autoholowania bywa czasami bardzo potrzebna, dlatego dobrze postawić na niezawodność i doświadczenie. Gdzie najlepiej zgłosić się, gdy potrzebna jest autolaweta? Szczecin – wynajem usług holowniczych w firmie TRANS-CAR to najlepsze rozwiązanie. Oferujemy szeroki zakres pomocy drogowej oraz usługi autoholowania na najwyższym poziomie. Pomagamy nie tylko w przypadku wypadków komunikacyjnych: nasza autolaweta sprawdzi się znakomicie również jako sposób transportu niezarejestrowanych samochodów i motocykli. Zajmujemy się transportem aut osobowych oraz dostawczych. Działamy na terenie całej Polski oraz we wszystkich krajach Europy.

Laweta dla Klientów indywidualnych oraz firm

Ze względu na szeroki zakres usług współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi oraz firmami i warsztatami. Oferujemy korzystne ceny , a nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Wszystkim poszukującym połączenia najwyższej jakości z korzystną ceną polecamy skorzystanie z naszych usług. Warto zapamiętać numer 511-014-800, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać autolaweta.

Szczecin, ul. Warcisława 1 to adres naszej siedziby. Zapraszamy do dalszego kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebna laweta? Zadzwoń do nas!

511 014 800

Wypadek, kolizja, potrzebny transport na lawecie? TRANS-CAR pomoże!

Miałeś wypadek, uczestniczyłeś w kolizji lub Twój samochód nie posiada aktualnego badania technicznego? Laweta TRANS-CAR jest zawsze gotowa by dojechać do Ciebie na autostradzie, w mieście czy poza Szczecinem. Wystarczy zadzwonić do nas, aby nasz zespół przyjechał we wskazane miejsce i na lawecie przetransportował Twój pojazd.

Działamy na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego, jak również na terenie całej Polski, a nawet Europy.