Laweta Kołbaskowo – zaufaj profesjonalistom!

Pomoc drogowa i laweta w Kołbaskowie firmy TRANS-CAR to od wielu lat gwarancja korzystnych cen i szerokiego zakresu usług holowania dla klientów indywidualnych, firm i warsztatów. Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne rabaty.

Warto zapamiętać numer telefonu +48 511 014 800 – nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się pomoc autolawety.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą pomocy drogowej.

Laweta w Kołbaskowie na telefon – zadzwoń do TRANS-CAR!

511 014 800

Wiemy, że podczas awarii oczekiwanie na pomoc drogową zawsze się dłuży.
Zespół laweta Kołbaskowo zrobi wszystko, aby przybyć do Ciebie jak najszybciej!

Wypadek, kolizja, potrzebny transport na lawecie? Służymy pomocą!

Miałeś wypadek drogowy? Brałeś udział w kolizji? Twój pojazd nie przeszedł aktualnego przeglądu technicznego? Laweta TRANS-CAR jest gotowa, aby przyjechać po Ciebie w mieście lub na autostradzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasza ekipa dotrze pod wskazane miejsce, aby przetransportować Twój pojazd na lawecie.

Nasze usługi są dostępne w Kołbaskowie koło Szczecina, w województwie zachodniopomorskim oraz na terenie całej Polski, a nawet w Europie.

Dlaczego warto wybrać TRANS-CAR?

Co mówią Klienci z Kołbaskowa

Poznaj opinie naszych Klientów, którym pomogła nasza laweta w Kołbaskowie.


"Składam podziękowania dla TRANS-CAR za okazaną pomoc. Laweta szybko przyjechała do Kołbaskowa i przetransportowała moje auto do szczecińskiego serwisu. Dziękuję 👍"

Ewa / Hyundai i30
Źródło: Opinia mailowa

"Dziękuję Panowie! Wasza szybka reakcja na problemy z uruchomieniem mojego samochodu uratowała nasz powrót w rodzinne strony. Jeszcze raz bardzo dziękuję firmie TRANS-CAR za okazaną pomoc."

Krzysztof / Toyota Corolla
Źródło: Opinia mailowa

"Auto zawiodło mnie w Kołbaskowie k. Szczecina. Laweta TRANS-CAR scholowała moje auto do zaprzyjaźnionego warsztatu, gdzie szybko uporano się z awarią. Dziękuję TRANS-CAR 😀"

Wojciech / Opel Astra
Źródło: Opinia mailowa

Laweta Kołbaskowo - Pomoc Drogowa 24h

Czy Twoje auto potrzebuje wsparcia w Kołbaskowie? Potrzebujesz pomocy drogowej? Niezależnie od przyczyny problemu, szybka interwencja jest kluczowa, aby ograniczyć stres i straty. Firma TRANS-CAR świadczy profesjonalne usługi pomocy drogowej w Kołbaskowie, Szczecinie i pobliskich okolicach.

Bez względu na doświadczenie, każdemu kierowcy może przytrafić się kolizja. Każde auto, najbardziej zadbane i regularnie serwisowanemoże może nagle ulec awarii i wymagać transportu na lawecie. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług firmy z wieloletnim doświadczeniem, która szybko i bezpiecznie przewiezie Twój pojazd do miejsca naprawy.

Oferujemy pomoc nie tylko w przypadku wypadków drogowych: nasze usługi lawetą w Kołbaskowie doskonale sprawdzą się również do przewozu pojazdów niezarejestrowanych, w tym samochodów i motocykli. Zajmujemy się transportem zarówno aut osobowych, jak i dostawczych.

Wpadłeś do rowu i potrzebujesz wsparcia na drodze? Zabrakło paliwa lub zozładował się akumulator? Również w takich sytuacjach możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Jesteśmy zawsze gotowi, by służyć pomocą drogową w Kołbaskowie - wystarczy się do nas zwrócić!

Znajdziesz nas w internecie, szukając następujących haseł:

  • autoholowanie kołbaskowo
  • pomoc drogowa kołbaskowo
  • pomoc drogowa 24h
  • laweta kołbaskowo
  • laweta 24h