Mobilna Wulkanizacja - pomoc na telefon!

Pękniętej opony nie da się uniknąć - nawet pozornie nowa i wyremontowana droga może sprawić, że konieczna będzie zmiana koła. Rozsypane gwoździe i drobne przedmioty, wysokie krawężniki, masywne dziury - na kierowcę czyha sporo nieprzyjemnych niespodzianek. Kiedy już wydarzy się taka przygoda, sięgamy po lewarek i zapasowe koło... i tu zaczynają się schody.

Większość osób wozi ze sobą dodatkowe koło, jednak nie zawsze jest ono w najlepszym stanie. Czasami uszkodzeniu mogą ulec także dwa koła i wówczas jedno zapasowe nadal nie jest rozwiązaniem. Wreszcie zwykle takie nieoczekiwane sytuacje wywołują duży stres, a w przypadku pilnej podróży jest on jeszcze większy - trzeba wszak oddać koło do wulkanizacji oraz wybrać się na wyjazd bez zapasowego. Z pomocą przychodzi wtedy mobilna wulkanizacja, czyli zespół, który przez całą dobę świadczy usługi wymiany i naprawy kół. Gdy potrzebna jest mobilna wulkanizacja, Szczecin - ale nie tylko - bez problemów może skorzystać z usług naszej firmy.

Mobilna Wulkanizacja na terenie Szczecina i okolic

Doświadczony zespół z bogatym wyposażeniem przyjeżdża na miejsce i ocenia stan uszkodzenia. W zależności od diagnozy konieczna może być wymiana lub zakup nowej opony, dlatego nasi specjaliści pomogą w dobraniu najlepszego rodzaju ogumienia. Dość wielogodzinnego szarpania się ze śrubami, poszukiwaniem twardych przedmiotów do umieszczenia pod lewarkiem czy brudzenia rąk i spodni w drodze na ważne spotkanie biznesowe. Nasz zespół dojedzie w najkrótszym możliwym czasie i sprawnie dokona wymiany koła - dzięki bogatemu doświadczeniu poradzimy sobie w każdej sytuacji. Szybka diagnoza, wymiana koła i ewentualna naprawa sprawiają, że nie trzeba obawiać się dłuższych postojów. Dlatego warto zapamiętać, gdzie należy zgłosić się, gdy następnym razem w środku nocy pojawi się problem z wymianą koła.

Firma TRANS-CAR to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia ze świadczonych usług. Współpracujemy także z firmami, dlatego bez problemu dojeżdżamy w wyznaczone przez klienta miejsce, jak chociażby pod siedzibę firmy.