Samochód zastępczy z oc sprawcy

Wypadek samochodowy może przytrafić się zarówno początkującym kierowcom, jak i doświadczonym posiadaczom prawa jazdy. Drobne stłuczki, otarcia czy niewielkie kolizje zwykle są przedmiotem sporu pomiędzy kierującymi i wymagają zachowania pewnych procedur - nie są jednak one tak uciążliwe, jak wypadki, w których samochód definitywnie przestaje nadawać się do użytku. W takich wypadkach warto rozważyć skorzystanie z pomocy firmy TRANS-CAR.

Kiedy szczególnie ważny jest samochód zastępczy? Przede wszystkim w czasie wyjazdów, bowiem określone godziny spotkań i terminy rzadko kiedy są tak elastyczne, by pozwoliły na poruszanie się komunikacją miejską.

Zamiast denerwować się z powodu opóźnienia oraz sprawdzać trasy dojazdu do pracy warto zdecydować się na samochód zastępczy. Szczecin, ul. Warcisława 1 to adres naszego salonu, którego obsługa pomoże odpowiednio dobrać model samochodu oraz wyjaśni wszystkie wątpliwości - samochód zastępczy nie powinien być bowiem klasy wyższej niż rozbite auto. W przypadku pokrywania kosztu samochodu zastępczego przez ubezpieczyciela dobrze skontaktować się wcześniej z agentem i wyjaśnić, w jaki sposób przebiega cała procedura i ewentualny zwrot pieniędzy. Częsty argument o możliwości korzystania wówczas z komunikacji miejskiej zwykle nie ma uzasadnienia. Należy pamiętać, iż zakup samochodu jest zwykle jednoznaczny z potrzebą posiadania pojazdu niezależnie od komunikacji miejskiej i ubieganie się o samochód zastępczy jest wystarczającym dowodem na to, iż pojazd jest niezbędny.

Samochód zastępczy w Szczecinie i okolicy

Gdy potrzebny jest samochód zastępczy z OC sprawcy, Szczecin i okolice mogą skorzystać z usług naszej firmy. Wiele osób nadal jest przekonanych, iż tego rodzaju pomoc można uzyskać tylko wówczas, gdy używany samochód był użytkowany w ramach działalności gospodarczej, jednak nastąpiła spora zmiana w przepisach. Decyzja o tym rozwiązaniu ułatwi codzienne poruszanie się na czas remontu własnego samochodu. Samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje poszkodowanym w wypadkach. Ponadto oferujemy także usługi holowania, co pozwala na rozwiązanie problemu pozostawienia niesprawnego samochodu na drodze. Szybkość i wygoda to dla nas priorytet, dlatego załatwiamy sprawy naszych klientów przez 24 godziny na dobę.

Warto w tak stresującej sytuacji oddać się w ręce profesjonalistów i skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz systemy rabatowe dla stałych klientów. Jesteśmy elastyczni i nastawieni na współpracę nie tylko z osobami fizycznymi, ale również firmami i warsztatami.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty oraz do dalszego kontaktu.