Awaryjne otwieranie samochodu

Otwieranie samochodu - awaryjne

O tym, jak łatwo zgubić kluczyki od samochodu przekonał się pewnie niemal każdy kierowca. Nerwowe klepanie po kieszeniach, przetrząsanie torebki, przeszukiwanie mieszkania... Udało się! Zdarzają się jednak o wiele gorsze przypadki: kradzież torebki, utopienie kluczyków czy zgubienie ich chociażby w zaspie śnieżnej. W takich chwilach ciężko liczyć na odrobinę szczęścia i raczej należy sięgnąć po kluczyki zapasowe. Co jednak, jeśli znajdują się one setki kilometrów stąd lub przepadły już dawno temu, a wewnątrz samochodu znajdują się cenne i potrzebne pilnie przedmioty? Bardzo często kierowcy zapominają także o konieczności wyjmowania kluczyków z samochodu - wystarczy chwila nieuwagi, a znajdą się one na siedzeniu lub desce rozdzielczej, a po krótkiej chwili można utracić do nich dostęp z powodu automatycznie zamykanych drzwi. W takich przypadkach na pomoc przychodzą firmy oferujące awaryjne otwieranie samochodu. W czołówce znajduje się firma TRANS-CAR.

Nasz zespół specjalistów bez problemu otworzy w zasadzie każdy model samochodu. Nie ma to nic wspólnego z prymitywnym wyłamywaniem zamków, jakie widywać możemy na filmach - wręcz przeciwnie. Staramy się zawsze zminimalizować straty i dlatego inwestujemy w najlepsze i nowocześniejsze narzędzia. W połączeniu z umiejętnościami pozwalają naszym specjalistom na otworzenie zamka bez jego uszkodzenia. Jeśli chodzi o awaryjne otwieranie samochodu, Szczecin i okolice mogą liczyć na nasze usługi. Jesteśmy jednak do dyspozycji również dla dalej mieszkających klientów - pomagamy kierowcom nie tylko z całej Polski, ale również Europy. Bezpieczne i nieinwazyjne otwieranie samochodu to tylko jedna z wielu usług; wśród nich znajduje się także pomoc w odblokowaniu blokady oraz stacyjki bądź usuwanie usterek związanych z zamkiem i wkładką w drzwiach.

Oferujemy dojazd o klienta oraz korzystne ceny. W praktyce wystarczy zatem po prostu zadzwonić i wezwać pomoc drogową, która pomoże w otworzeniu auta. Nie warto zatem załamywać rąk - nasza infolinia jest czynna przez całą dobę.