Autoholowanie, autolaweta -
Pomoc drogowa 24 h tanio!

511 014 800

Szybka pomoc drogow. Autolaweta zawsze szybko Szczecin -  Sprawdź

Szybka
pomoc

Telefon po autolawete całodobowy. Autolaweta telefon 511 014 800

Telefon
całodobowy

Pomoc drogowa oferuje parking dla klientów

Parking
dla klientów

Oferujemy autoholowanie, auto pomoc oraz usługi warsztatowe

Usługi
warsztatowe

Blog

Bazy pod autolawetę - co wybrać?

Holowanie albo przewożenie lawetą aut to nic nowego — ot, stosunkowo regularnie można taki widok ujrzeć czy to na trasie, czy to w mieście. Warto mieć jednak na względzie fakt, że nie każde auto nadaje się do wykorzystania go jako autolaweta. Dlaczego? Chodzi o wielkość, pojemność silnika, ale też masę całkowitą. Co wybrać? To dość trudne pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście. Na co się zdecydować w przypadku transportu osobówek oraz ciężarówek? Przekonajmy się!

Czytaj Więcej

Jakie usługi zapewnia pomoc drogowa?

Chyba każdy po wspomnieniu o pomocy drogowej ma przed oczami poobijany w wyniku stłuczki samochód. Nie ma się co dziwić, to jedna z najpopularniejszych sytuacji, gdy niezbędne jest skorzystanie z autolawety. Czy mimo wszystko to jedyny moment, w którym będzie przydatna pomoc drogowa? Oczywiście, że nie! Jesteście ciekawi, co mogą zapewnić firmy specjalizujące się we wcześniej wspomnianych usługach? Jeżeli tak — serdecznie zachęcamy Was do lektury poniższego wpisu!

Czytaj Więcej

Kiedy przydadzą się autolawety?

Awarie samochodów to w zasadzie nic nowego — ot, skomplikowany mechanizm aut prędzej czy później może zostać uszkodzony z wielu różnych względów. Następstwem takiej sytuacji jest poszukiwanie odpowiedniego mechanika, który zajmie się kompleksową naprawą....

Czytaj Więcej