Autoholowanie, autolaweta -
Pomoc drogowa 24 h tanio!

511 014 800

Szybka pomoc drogow. Autolaweta zawsze szybko Szczecin -  Sprawdź

Szybka
pomoc

Telefon po autolawete całodobowy. Autolaweta telefon 511 014 800

Telefon
całodobowy

Pomoc drogowa oferuje parking dla klientów

Parking
dla klientów

Oferujemy autoholowanie, auto pomoc oraz usługi warsztatowe

Usługi
warsztatowe

Autoholowanie z OC sprawcy: jakie korzyści oferuje ta usługa?

W momencie, gdy stajemy przed koniecznością autoholowania po wypadku z udziałem sprawcy, wielu z nas zastanawia się, jakie możliwości oferuje ubezpieczenie OC sprawcy. W poniższym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto skorzystać z usługi autoholowania z ubezpieczenia OC sprawcy oraz jakie korzyści możemy z tego czerpać.

Autoholowanie z OC sprawcy w Szczecinie

Szybki i bezpłatny transport po wypadku

W przypadku wypadku, gdzie jesteśmy ofiarą, a sprawca posiada ubezpieczenie OC, mamy prawo do szybkiego i bezpłatnego autoholowania naszego pojazdu. To usługa, która pomaga nam odzyskać mobilność po stresującym zdarzeniu.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Autoholowanie z OC sprawcy zapewnia nam profesjonalne podejście do transportu naszego pojazdu. Wyspecjalizowani kierowcy i nowoczesna flota gwarantują bezpieczny transport auta do wybranego warsztatu lub miejsca naprawy.

Brak kosztów dla poszkodowanego

Korzystając z autoholowania z OC sprawcy, nie ponosimy żadnych kosztów związanych z transportem naszego uszkodzonego pojazdu. Cała procedura jest pokrywana przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

Szybka akcja po wypadku

W ramach procedury likwidacji szkód, ubezpieczyciel sprawcy musi zorganizować szybkie i skuteczne autoholowanie. Dzięki temu nasz samochód zostanie odpowiednio zabezpieczony i dostarczony do miejsca naprawy w możliwie najkrótszym czasie.

Bezkonfliktowa procedura

Autoholowanie z OC sprawcy eliminuje potrzebę negocjacji czy sporów z drugą stroną w sprawie kosztów transportu. Ubezpieczyciel sprawcy jest odpowiedzialny za całą procedurę, co przyspiesza proces likwidacji szkód.

Warto też w tym miejscu przypomnieć, że jeżeli do szkody nie doszło z naszej winy, możemy ubiegać się o samochód zastępczy z OC sprawcy za 0 zł!

Powrót do wszystkich wpisów