Laweta 24h | Holowanie i Pomoc Drogowa w Szczecinie | TRANS-CAR
Szybka laweta
Holowanie i Pomoc Drogowa 24h w Szczecinie | TRANS-CAR
Całodobowa pomoc
Bezpieczny parking dla Klientów | Pomoc Drogowa TRANS-CAR
Parking dla Klientów
Usługi Warsztatowe | Mechanika Pojazdowa | Pomoc Drogowa TRANS-CAR
Usługi warsztatowe

Autoholowanie z OC sprawcy: jakie korzyści oferuje ta usługa?

W momencie, gdy stajemy przed koniecznością autoholowania po wypadku z udziałem sprawcy, wielu z nas zastanawia się, jakie możliwości oferuje ubezpieczenie OC sprawcy. W poniższym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto skorzystać z usługi autoholowania z ubezpieczenia OC sprawcy oraz jakie korzyści możemy z tego czerpać.

Autoholowanie z OC sprawcy w Szczecinie

Szybki i bezpłatny transport po wypadku

W przypadku wypadku, gdzie jesteśmy ofiarą, a sprawca posiada ubezpieczenie OC, mamy prawo do szybkiego i bezpłatnego autoholowania naszego pojazdu. To usługa, która pomaga nam odzyskać mobilność po stresującym zdarzeniu.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Autoholowanie z OC sprawcy zapewnia nam profesjonalne podejście do transportu naszego pojazdu. Wyspecjalizowani kierowcy i nowoczesna flota gwarantują bezpieczny transport auta do wybranego warsztatu lub miejsca naprawy.

Brak kosztów dla poszkodowanego

Korzystając z autoholowania z OC sprawcy, nie ponosimy żadnych kosztów związanych z transportem naszego uszkodzonego pojazdu. Cała procedura jest pokrywana przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

Szybka akcja po wypadku

W ramach procedury likwidacji szkód, ubezpieczyciel sprawcy musi zorganizować szybkie i skuteczne autoholowanie. Dzięki temu nasz samochód zostanie odpowiednio zabezpieczony i dostarczony do miejsca naprawy w możliwie najkrótszym czasie.

Bezkonfliktowa procedura

Autoholowanie z OC sprawcy eliminuje potrzebę negocjacji czy sporów z drugą stroną w sprawie kosztów transportu. Ubezpieczyciel sprawcy jest odpowiedzialny za całą procedurę, co przyspiesza proces likwidacji szkód.

Warto też w tym miejscu przypomnieć, że jeżeli do szkody nie doszło z naszej winy, możemy ubiegać się o samochód zastępczy z OC sprawcy za 0 zł!

Powrót do wszystkich wpisów